Kdo jsme

Jsme prostor, který dává možnost probudit kreativitu a nápady v každém z nás.

Místo, kde se potkávají ti, co nápady hledají, s těmi, co je mají. Ti, co je hledají, dostanou na výběr z mnoha skvělých nápadů. Ti, co je mají, dostanou odměnu, když je jejich nápad vybrán. Jsme nekonečná skupina tvůrčích a vynalézavých lidí. Myslíme, že je důležité vytvářet prostor pro tvorbu a nápady. Věříme, že je fér dát možnost každému, kdo chce tvořit. Proto je nás tolik a snažíme se růst každým dnem.

Jsme 
skupina 
neúnavných 
nadšenců.

Věříme, že zajímavý nápad může přijít odkudkoliv a kohokoliv. Z knihy, z hospody, z povídání si s manželkou, ze super stráveného víkendu, z tramvaje, v kuchyni, před spaním, při běhání, od vědce i od studenta, od profíka i od amatéra, od mladších i od starších, od ...

nebo

Problému

Na co teď slyší teenageři?

Problému

Jak zlepšit život v místě bydliště?

Hledáme nápady na novu kampaň.

Jak usnadnit placení v budoucnosti?

Jana, manažerka v bance, miluje psaní

Dana, studentka, ráda kreslí

Dan, zdravotník, rád zajde na pivo.

Božena, babička, ráda vaří

Magda, profesorka, miluje psychologii.

Spousta lidí, spousta nápadů

Linda. Má svou firmu.

Lucka, cvičitelka jógy, miluje zdravý životní styl.

Spousta lidy spousta napadu

Marketa grafik miluje horska kola

Marketa grafik miluje horska kola

Karel hasic

Marketa grafik miluje horska kola

Honza marketer miluje reklamu

Marketa grafik miluje horska kola

Řešení

Kdo 
za 
námi 
stojí?

Seznamte se s týmem

Petr Topinka

Posledních třicel let jsem pracoval s majiteli a šéfy úspěšných firem po celém světě. Dokonce s politiky a šéfy států. Pomáhám jim se strategickým marketingem a komunikací. Dlouhá léta jsem byl spojen s agenturní sítí BBDO Worldwide. Pracoval jsem v BBDO Toronto a vedl jsem pražskou pobočku, která stálla za výzmnamnými projekty kreativně i byznysově u nás i v regionu CEE. Našel jsem a pomohl rozvinout stovky talentů. To všechno mi pomohlo ještě líp vidět, že dav dokáže víc než ti “nahoře”. Proto jsme s Robertem Peňažkou postavili platformu Future Bakery. Aby se každý mohl podílet, abychom líp poslouchali a aby věci líp fungovaly.

CONTACT PETR

Alex Braun

CONTACT ALEX

Alena Pelcova

Představte si, že máte rodinu, kde jsou tisíce příbuzných. Tak přesně o takovou rodinu se Alena stará. Rodinu Future Bakery, kde je asi pětadvacettisíc lidí “z davu”. Lidí, kteří mají super energii a nápady. Moc dobře víme, že nikdo nejsme tak chytří jako my všichni dohromady. I to, že kreativní jsme všichni. Stačí dát impuls a už to jede. Tenhle svět je plný kreativity, svěžích a pro někoho divních nápadů a pohledů na svět. Naše práce je s tím umět pracovat a dát těmu všemu život.

CONTACT ALENA

Leon. Vytvoří to.

Máte problem? V historii lidstva bylo vždy řešení problémů jedním z největších zdrojů kreativity. A čím větší byl ten problém, tím větší byla i kreativita. Leon strávil posledních třicet let hledáním odpovědí na velké i malé obchodní problémy. Odpovědi, které kombinují logiku strategie s kouzlem kreativního myšlení. Odpovědi, které pomáhají značkám stát se součástí našeho života, najít si místo v každodenních rituálech a populární kultuře. Během své dlouhé kariéry pro celou řadu lokálních i mezinárodních značek nacházel vždy stejný klíč k úspěchu. Pevnou víru v silnou myšlenku, hluboce zakořeněnou v lidské pravdě. Myšlenku tak silnou, že je schopna změnit naše chování, mít jakýkoliv tvar a formu a vydrží déle, než váš průměrný marketingový manažer.

CONTACT LEON.

Tvůrci

Dejte volnost nápadům a kreativitě v sobě. Máme pro Vás na rozlousknutí pár oříšků od zajímavých firem a značek.

.

1
2
3
4
5
6

Zaregistrujte se a staňte se součástí největšího kreativního oddělení v České republice

Vyberte si ty nejzajímavější zadání a problémy

Pošlete své nápady

Počkejte si na výsledný výběr nápadů od klienta

Užívejte si odměnu

A pokud to nevyšlo teď, nezoufejte, třeba oslníte svým nápadem příště

Co říkají autoři...

Ondra Bolvári

Martin Melichna

Nela Vaculíčková

Lenka Sychrá

Kamila Suchánková

Lucie Herz

Matej Kiss

Adam Škápa

Michal Černý

Díky Vám jsem našel i směr, když to řeknu nadneseně - smysl pracovního života. 😁 Protože jsem pořád nevěděl, co by mě bavilo a pak jste přišli Vy a naučili jste mě svobodně, a kolikrát bezhlavě, psát nesmysly, které i sem tam někoho zaujmou. Takže ač jsem dodělal IT školu, tak stejně jsem se vrhl do online marketingu, kde jsem se našel. Teď si plně spravuji firemní e-shop a řeším i marketingové věci kolem něj a to je přesně to, kam jsem došel jenom díky FutureBakery. Předtím by mě to nikdy nenapadlo, ani bych se o tohle odvětví nezajímal, protože bych ho prostě neznal.

Získal jsem díky této společnosti "neomezených nápadů" nový impuls, radost, těšení se na novou seberealizaci, či úsměv ze sklízení těch nejsladších a nejšťavnatějších plodů, když bylo mé snažení a mé nápady vybrány jako vítězné. Future Bakery mě doslova katapultovalo do mnohem soutěživějších výšin, levelů a sfér - než jsem před pár lety byl.

Co pro mě znamená platforma Future Bakery? Primárně srdeční záležitost. Je to vášeň. Je to radost. Je to chvilka, díky které je tu možnost ovlivnit svět kolem sebe. Je to moje Future Bakery.

Ta výzva, ten drive, ta možnost něco dokázat a ověřit si, že na to mám (nebo nemám). Možnost roztočit myšlení na plné obrátky a navíc mít šanci získat odměnu. Díky Vám prožívám zajímavé myšlenkové rozpoložení a mnoho emocí: zvědavost, někdy i nechuť, většinou však nadšení, když si čtu zadání nového projektu. Pak následuje intenzivní přemýšlení, zvídavost, kreativita, kontrola nápadu a radost, že jsem ho zvládla dokončit. A nejlepší je, když nakonec i vyhraju, to je pak ohromná radost a zaplaví mě pocity štěstí.

Když jsem Vás úplnou náhodou objevila, poklesla mi čelist a to v tom nejlepším slova smyslu. Wooow. Konečně je tu něco nového a nesmírně tvůrčího pro nás všechny. Lhostejno na tom, jestli jsi student, designer, prodavačka či právník. Každý jeden z nás v této zemi se může zapojit do tvorby, Za mě prostě super. Ve volném čase si mohu kdykoliv odskočit sem na stránky Future Bakery, popustit uzdu fantazii a příjemně se zrelaxovat od každodenní rutiny. Přičemž jde i o zdravou soutěživost a napětí, zda-li právě ten můj nápad je ten pravý. Zkrátka, cítím se být součástí skvělého týmu.

Futurebakery pro mě znamená především novou zkušenost. Ukázalo mi, že každý může uspět, když se nevzdává při neúspěchu. Jelikož portfolio zadavatelů je opravdu široké. Vymýšlení projektu je pro mě zábava a ještě větší výzva, jelikož vůbec nejsem z oboru.

Pre mňa Future Bakery poskytuje možnosť na kreatívnu tvorbu. Je veľa techník a mobilných aplikácií na zlepšenie kreativity, ale vaša stránka ponúka reálne projekty z reálneho života a dáva reálne odmeny. A nie je to len o vymýšľaní reklamných kampaní. Ale projekty typu ako zlepšiť Interiér Fiatu, aby odrážal potrebu žien, čo urobiť so suchým zipsom, čo udrží X kilogramov alebo ako využiť čip na bez-kontaktné platby je aj technická záležitosť

FB jako silný originální příběh FB je mediátor, vizionář, mnich, guru, učitel, mistr, milenka, sex, divoká nespoutaná vášeň i hra s jasně danými pravidly, zločin i trest, svátek i práce,  zábava, euforie i dřina a pláč (někdy), vítězství i prohra, milenka i přítel, … FB je laboratoř pozitivních emocí, laboratoř vlastní výzvy, ALCHYMISTA. FB  je především silný originální pozitivní příběh!!! FB velmi přesně a citlivě nastavuje podmínky spolupráce pro všechny strany – zpřesňuje oboustrannou orientaci!!! Není zde žádná diskriminace a fantazii se meze nekladou, motivace je hlavní aspekt, který se na FB GENIÁLNĚ používá! Je tu i zpětná vazba a finální hodnocení.

Je to skvělá možnost seberealizace a uplatnění jakéhosi vrozeného talentu, který člověka provází už od základní školy, kdy se jeho příběh dostal do školního časopisu. První zveřejněný text je prostě zkušenost, která vám buď stačí a jdete dál, anebo vás fascinuje a jak rostete, zjišťujete, jakou má slovo moc a jak je tvárné. Tato platforma mi umožňuje takovou zkušenost zažít navíc rovnou i s takovými značkami, které prostupují celou společností, k čemuž se pojí jeden zajímavý fakt. Každý autor má nějakou message, podvědomou informaci, zkušenost, kterou různými formami chce poslat dál do světa. A každá taková příležitost, kdy tohle svoje poselství můžete propašovat do světa, který ovlivňuje lidské vědomí, by se neměla nechat odejít jen tak. Ale nad tím vším je prostě a jednoduše radost z tvoření a občas i skvělá zpráva, že právě váš nápad se líbil, zaujal a posunul prvotní myšlenku zásadním způsobem k cíli.

Statistiky

2.724.000,- Kč
49 000
25452
Zprostředkovaných odměn
Kreativních nápadů
Tvůrců