Projekt X aneb Spoj krásu a podstatu Za sebe

Odměna: Nový Fiat 500X

Název klienta: FIAT

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme nápady na design nových doplňků pro FIAT 500X, odměnou je spolupráce s předními produktovými designéry a autor vítězného nápadu vyhrává nový FIAT 500X.

Fiat se rozhodl oslovit širokou veřejnost pro svůj nový projekt.

Hledá nápady od žen, nebo nápady na doplňky, které by ocenily hlavně ženy. Takže tentokrát budou hledaní tvůrci právě ženy, ale rozhodně se nebude zlobit, když svoje nápady pošlou i muži.

Nový Fiat 500X vznikl křížením krásné designové ikony, věhlasného Fiatu 500, s funkčností a nejnovějšími technologiemi.

Proto se ve Fiatu rozhodli, že se pokusí zkřížit krásu a designový přístup špičkových průmyslových návrhářů na jedné straně, a praktičnost nápadů od žen na straně druhé.

Očekávají, že tímto křížením vznikne jedinečné spojení a ve výsledku i výjimečný nápad na doplněk pro nový model Fiat.

Takže Vaším úkolem je vymyslet doplněk, který nadchne jednoho ze čtyř průmyslových designérů.

Vaše nápady můžou být od šílených, až po neotřelé, každopádně v sobě vždy musí nést křížení krásy a užitnosti. Ať už to bude křišťálový závěsný popelník, nebo hliníkový odkladač na lodičky, nebo vyklápěcí zrcátko ve tvaru stolku.... Prostě cokoli, co jste si přáli jako žena mít ve Vašem autě.

Nápad můžete popsat slovně, nebo nám poslat nákres, skicu, nebo fotokoláž.

Z Vašich nápadů si tentokrát nebude vybírat klient, ale právě čtyři špičkoví čeští a slovenští návrháři.

Každý z nich si vybere jeden nápad, jednoho tvůrce z Česka a ze Slovenska, se kterým vybraný nápad dotáhne a připraví vizualizaci. Tedy do finále postupuje 8 Vašich nápadů.

A v tomto finále si veřejnost vybere jeden nápad z Česka a jeden nápad ze Slovenska, které půjdou do fáze realizace jako jedinečný doplněk pro nový Fiat 500X.

Autoři/autorky těchto dvou vítězných návrhů, jednoho z ČR a druhého ze SR, získají nový Fiat 500X.


Projekt X aneb Spoj krásu a podstatu

Nejlepší nápady

V české části soutěže zvítězil nápad X Camp neboli multifunkční skládací doplněk Michaely Bělohradské. Dá se složit a snadno umístit do kufru vozu, kde může taky sloužit k pohodlnému přebalení kojence a zároveň díky němu během chvilky proměníte Fiat 500X v campingový vůz.    

Ve slovenské části soutěže zvítězila Lucie Ftáčniková, která ve spolupráci s designérkou Annou Marešovou rozvinula myšlenku přebalovacího pultu pro miminka umístěného do interiéru vozu.

Více info na www.500x.cz a www.500x.sk

Oběma autorkám velká gratulace k získání nového Fiata 500X!:)    

FutureBakery

Další zajímavé projekty