Motto a slogan házenkářského klubu DUKLA PRAHA Za sebe

Odměna: 3.000 Kč sezónní permanentka na všechny extraligové zápasy HC DP a 4 dresy s podpisy extraligového týmu

Název klienta: Dukla Praha

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme nové motto pro házenkářský klub Dukly Praha

Házenkářský klub Dukla Praha patří k nejúspěšnějším sportovním klubům české historie.

A nejen české, protože “to jméno má pořád světový zvuk”. Dokonce má paradoxně větší zvuk ve světě, než u nás. Protože “když za hranicemi naší země řeknete házenkáři jméno Dukla Praha, tak se obdivně ukloní”.

Od svého založení v roce 1948 Dukla vychovala řadu hráčů, kteří se zúčastnili mezinárodních soutěží i Olympijských her. Jednatřicetkrát se stala mistrem české ligy házené, pětkrát byla ve finále Poháru mistrů evropských zemí a třikrát jej dokonce vyhrála.

Kotrč, Salivar, Kratochvíl, Barda, mezi jinými. To byl tým, který v roce 1984 vyhrál Evropský Pohár, obdobu dnešní fotbalové Champions League.

Nebo Filip Jícha, hráč Dukly Praha, byl v roce 2010 vyhlášen nejlepším házenkářem na světě, opakovaně získal titul Nejlepšího střelce Ligy Mistrů, nebo se stal členem All Star teamu několika evropských mistrovství.

Naší prioritou je šíření házené a jejích hodnot mezi děti a širokou veřejnost.

Házená je sport, který je považován za jeden z nejtvrdších na světě. Zároveň je při něm zapotřebí chytrosti, jakou vyžaduje málokterý jiný míčový sport.

A říká se, že když do Dukly přivedeš svého syna, tak ti z něj Dukla vychová celého chlapa. Takže nejen sportovce, ale dokáže vštípit i hodnoty, jakými jsou tým, loajalita, pokora, čest, férovost a tvrdá práce. Ne nadarmo se v Dukle říká jak na hřišti, tak v životě.

Nechceme však zůstat jen u úspěchů z minulosti. Naopak na ně chceme navázat.

Proto hledáme nové heslo, pokřik či motto, které podtrhne tradici tohoto férového a hrdého sportu v Česku a neodlučitelně se spojí se značkou HC Dukla Praha.

Motto by mělo vycházet z hrdosti, chlapskosti, makání, tradice a odkazu. Vyvolat ducha staré Dukly, ale přiblížit ho současnosti.

No a tak jako v házené vítězíme díky týmovému výkonu, rádi bychom zapojili i vás při vymýšlení této "formule".

Moc děkujeme.


Motto a slogan házenkářského klubu DUKLA PRAHA

Nejlepší pokřik

U autorů se ukázal skvělý sportoví duch. Výběr ze zaslaných pokřiků nebyl vůbec lehký. Dukla Praha nakonec vsadila na pokřik autorky Ivety Aha, aha, aha, HC Dukla Praha!

SK neplánovaně vybral ještě jeden nápad od autorky Caroline, který použil pro svůj web: Mějte odvahu, buďte hrdí, buďte féroví. Každou hru odehrajte jako by byla tou poslední. Život je hra - DUKLA! 

FutureBakery

Další zajímavé projekty