Raiffeisenbank Za sebe

Odměna: 6 x 5000 Kč za 6 nejlepších nápadů

Název klienta: Raiffeisen Bank

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme nápady na produkty a služby, které Raiffeisenbank pomohou získat nové klienty.

O jakou značku a jaký projekt jde?

Raiffeisenbank chce být banka skutečně inspirovaná svými klienty a neustále hledá nová řešení, která klientům usnadní a zpříjemní život. Proto se banka rozhodla pozvat kreativní lidi v České Republice do procesu hledání a vývoje nových produktů a služeb.

Co konkrétně hledáme?

  • Hledáme nápady na produkty a služby, které Raiffeisenbank pomohou získat nové klienty.
  • Nehledáme pouze převratné produkty, protože víme, že rozhodující jsou často i služby, které přidají klientům hodnotu a prostě jim zpříjemní a usnadní život. Příkladem služby s přidanou hodnotou, kterou Raiffeisenbank připravila je „Rádcova hypotéka“ (http://radcovahypoteka.cz/popis-sluzby): v rámci této služby pomáhá Raiffeisenbank zákazníkům nejen s hypotékou, ale i s výběrem ideální nemovitosti.
  • Hledáme hlavně nápady na podobné služby s „přidanou hodnotou“ a to zejména v oblasti úvěrových produktů (tj. hypotéky a půjčky).

Ke komu přesně mluvíme?

K moderním lidem z větších měst (24-49 let).

Co chceme, aby lidé udělali (na základě inovací, které vymyslíme)?

Chceme, aby lidé měli o důvod navíc Raiffeisenbank vyzkoušet.

Co po Vás přesně chceme?

  • Nápady na nové služby nebo produkty, které v lidech vzbudí chuť Raiffeisenbank vyzkoušet.
  • Popište Vaši myšlenku v několika větách a soustřeďte se při popisu na to, jakou výhodu přinese nová služba zákazníkovi a jakým způsobem bude generovat zisk bance.
  • Rádi bychom se v rámci nápadů soustředili na tzv. „úvěrové produkty“, tj. půjčky a hypotéky, ale pokud máte skvělý nápad pro jinou oblast produktů a služeb, sem s ním:-)!

Těšíme se na Vaše nápady!


Raiffeisenbank

Raiffeisenbank si vybrala slíbených 6 nápadů od autorů Future Bakery a aplikovala je pro rozvoj svých produktů a služeb.

FutureBakery

Další zajímavé projekty