Svět RAFUN Za sebe

Odměna: 25.000,-

Název klienta: RAFUN

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Pomozte nám nakoumat svět značky RAFUN.

RAFUN je lehké světlé pivo ( 9°) s přídavkem neochucené prémiové vodky, díky níž je celkový obsah alkoholu zvýšen na 7%. Spojením lehkého piva a vysokého obsahu alkoholu docíleného přídavkem vodky dělá z nápoje drink

s rychlým nástupem účinku.

V kostce: RAFUN je pití, které osvěží i nakopne – a to za dostupnou cenu.

 

2. JAKOU HLAVNÍ VÝHODU RAFUN NABÍZÍ?: Máme naši představu o tom, 

co RAFUN může lidem nabídnout. Co si ale myslíte vy, že je hlavní výhoda RAFUNa? Zkuste ji popsat jednou větou.

3. KDO BUDE RAFUN PÍT?: Kdo bude pijákem RAFUNu? Zkuste ho popsat co možná nejvíc přesně: kolik mu bude let, odkud je, co dělá, jaké má zájmy - a hlavně proč právě on/ona bude mít RAFUN rád? 

4. JAKÉ BUDOU HLAVNÍ PŘÍLEŽITOSTI?: Zkuste se teď zamyslet na hlavními přilezitostmi, kdy se bude RAFUN pit. (Doma, v restauraci, všední den, vikend apod.). Které budou hlavní příležitosti?

5. CO O RAFUNOVI ŘEKNEME TAK, ABY TO BYLO ZAJÍMAVÉ?: Teď když víme, kdo, proč a kdy bude RAFUN pít, přichází to hlavní: Jak byste to, co považujete u RAFUNu za nejdůležitější, lidem sdělili takovým způsobem, aby to bylo zajímavé, poutavé a zábavné? (Můžete navrhnout hlášku, slogan, námět pro tiskovou nebo internetovou reklamu, soutěž...).


Svět RAFUN

RAFUN si vybral myšlenku "ajťáka" od autora Mirka. Tuto myšlenku pak měli možnost autoři Future Bakery rozvinout v další fázi projektu "Nezapomenutelná kampaň pro RAFUN". Mirkovi gratulujeme k odměně 25.000,-

FutureBakery

Další zajímavé projekty