Suchej únor 2019 Za sebe

Odměna: 2 x 2 000,- 10 x pěkný dárek

Název klienta: Suchej únor

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Nakopněte s námi Suchej únor 2019 a pomozte nám navrhnout nesmrtelné logo a claim celorepublikové, osvětové akce.

Alkohol. Skvělý společník? Nebo metla lidstva?

 

Zima klepe na dveře, dny se krátí, dlouhé večery více než kdy jindy lákají k otevření lahve vína, piva, nebo alespoň k malému panáku na zdraví. O blížícím se konci roku, času večírků a oslav radši nemluvě:-)

Pokud by pití alkoholu přispívalo ke zdraví, byli bychom právem asi nejzdravější národ na světě, protože pití nám prostě jde - ve spotřebě na hlavu držíme 5. místo na světě! Sklenička červeného může přispět jako prevence kardiovaskulárních chorob, ale ejhle, z jedné sklenky jsou dvě, tři, a problém je na světě.

 

Střízlivými hlavami je vyzkoumáno, že za hranou rizikového pití se u nás pohybuje 1 000 000 lidí.

 

Proto vznikla kampaň SUCHEJ ÚNOR, v níž se lidé 7.rokem dobrovolně rozhodují, že celý únor vydrží bez jediné kapky alkoholu.

 

Sucháč už drželo přes 500K lidí a v médiích bude vaše logo/claim za únor víc jak 200x.  - jdete do toho?

 

A vůbec - jak jste na tom vy? Pijete? Máte rádi výzvy? Chcete inspirovat ostatní nebo si jen užít pocit čisté hlavy a ověřit si, jestli náhodou nemáte nakročeno do oné rizikové skupiny?

Ať už se připojíte k Suchému únoru aktivně či ne, budeme moc rádi, když nám pomůžete vytvořit logo dobročinné kampaně Suchej únor a přidáte k tomu claim, podpis nebo hlášku, která by dobře vystihla a motivovala lidi k podpoření nebo - ještě lépe - k aktivnímu zapojení se do kampaně. Vůbec nevadí, pokud nejste zběhlí v grafických programech, důležitý je nápad, třeba i formou náčrtu s popisem...

 

Tak co, uvidíme brzy právě vaše logo v televizi, novinách  při čtení ranních zpráv, nebo třeba na oblíbeném hrnku na čaj? Termín pro zasílání nápadů je do 20.11.

 

Pro nejzajímavější řešení je připraveno 2x2 000 Kč (2 000 logo a 2 000 claim). 

Dalších 10 sušičů odměníme stylovými dárky a budeme se na ně těšit na ultimátní Suché párty!

 

Těšíme se na vaše nápady.

Váš tým Future Bakery

 

 

Další zajímavé projekty