Rohlík do každé rodiny Za sebe

Odměna: 15 000,- 15 x 1 000,-

Název klienta: Rohlik.cz

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme nápady na parádní slogan, na to, jak nejlépe popsat službu Rohlik.cz.

Náš klient Rohlik.cz právě připravuje kampaň a na nás a na vás se obrací s prosbou o pomoc.

 

Má vymyšlené tři slogany, nebo přesněji tři témata pro slogan a od vás by chtěl, abyste si jedno téma vybrali a na něj napsali svůj slogan, nebo zlepšili a upravili jeho nápady.

 

Když budete přesvědčeni, že máte ještě lepší téma než klient, tak ho navrhněte, ničemu se nebrání.

 

A o co Rohliku.cz jde? Co by rád lidem sloganem řekl?

 

Tak na to půjdeme trochu zeširoka, abyste znali celý kontext.

 

Rohlik.cz je naprosto, skutečně naprosto, světový unikát z Čech. Protože se ještě nikomu na světě nepodařilo postavit službu rozvozu čerstvých potravin do 90 minut. A pokouší se o to hodně firem, dokonce se o to bude snažit i Amazon. Takže máme být na co pyšni.

 

Respektive je to světový unikát z Čech a Moravy, protože zakladatel Tomáš Čupr se narodil na Moravě. A právě světoběžník Tomáš celému Rohliku.cz vtiskl tvář a úroveň zákaznické služby. Je to nadšený detailista a snílek a buduje firmu, která má pomáhat rodinám, aby mohly trávit více času spolu a více času smysluplnějšími věcmi, než nakupováním v supermarketu a čekáním ve frontě.

 

Má širokou nabídku potravin a věcí pro domácnost, širší než kdejaký supermarket.

A dokonce podporuje zdravé potraviny a české farmáře, což většina jenom tvrdí.

 

Objednané zboží vám doveze do 90 minut, maximálně do dvou hodin a nákup vynesou až ke dveřím. Jednou ho dokonce nesli i přes lešení, když dole nefungoval zvonek.

 

A za tím vším je logistický a skladový systém jako hrom, aby vše bylo k dispozici a ještě čerstvé, nebo v případě nanuků nerozmrzlé.

 

No a navrch to korunují tak příjemní kurýři nebo pomocníci, kteří nákup rozváží, že si je nejedna rodina zve domů a nabízí jim panáka. Což oni odmítají, protože v práci řídí.

 

Někdy to nezafunguje na 100%, ale Tomáš a jeho parta službu ladí a piplají a pořád se zlepšují. A pořád se ptají zákazníků, co můžou ještě zlepšit.

 

I proto mají věrné a nadšené zákazníky, i proto dostávají děkovné dopisy, i proto jsou zákazníci ochotni Rohlik.cz omluvit, když vše neklapne. Zákazníci sami vědí, že nakupování je opruz, že i jim se stane, že na něco zapomenou, nebo naopak nakoupí něco zbytečně, nebo skončí v zácpě a přijedou domů o trochu později.

 

Takhle to ale nevnímají občasní zákazníci, nebo ti, co službu nepoužívají. A v tom je ten háček. To by chtěl klient kampaní změnit a v tom by měl pomoci právě nový slogan.

 

Rohlik.cz nechce, aby ho zákazníci vnímali jako supermarket. Ale jako službu, která pomáhá rodinám fungovat lépe, která šetří čas, pomáhá s večeří, pomáhá s narozeninama, nebo s grilovačkou.

 

Rohlik.cz nechce, aby zákazníci vnímali kurýry jako roboty, nebo sluhy. Ale jako pomocníky, kteří skutečně dělají první poslední, aby správný nákup přivezli včas.

 

Takže slogan by měl vyjadřovat službu a vztah s firmou, která mi pomáhá s rodinou, aby vše klapalo lépe.

 

A toto jsou nápady od klienta:

 1. DOMÁCNOST. DOMOV.

  • tohle je emotivní téma a směr, který popisuje, co Rohlik.cz rodinám přináší
  • stará se o rodinu, zásobuje domácnost a tím pomáhá vytvářet domov

 2. NEJSTE NA TO SAMI.

  • tohle je racionální téma a směr, který popisuje, co Rohlik.cz dělá
  • všichni víme, že starost o rodinu je fuška a Rohlik.cz je jeden z pomocníků

3. POTKÁME SE DOMA.

  • tohle je téma a směr na pomezí racionálna a emotivna
  • ráno se rodina rozeběhne do světa a těší se, až se potkají doma, většinou u jídla
  • stejně tak se těšíte, až vám přijde nákup a potkáte se s kurýrem

 

No a zadání je ze tří sloganů, nebo tří témat pro slogan, vybrat jedno a na něj napsat svůj slogan, nebo zlepšit a upravit znění od klienta.

 

Když vás napadne něco úplně mimo ty tři směry, nikdo se tomu bránit nebude. Jenom by to pořád mělo vyjadřovat službu, vztah a pomoc rodinám.

 

Tak klient i my mockrát děkujeme!

Další zajímavé projekty