D.A.S. pro ty slušné Za sebe

Odměna: 10 x 5 000,-

Název klienta: D.A.S.

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Jak by ještě mohla vypadat právní ochrana od D.A.S.

D.A.S. pojišťovna právní ochrany s vámi, tvůrci z davu, spolupracuje již tři roky. Za tu dobu se nám podařilo společně pracovat na strategii, komunikaci a poslání D.A.S., tak aby vám co nejvíc seděla. Cesta, na které jsme se společně shodli, je, že D.A.S. chrání slušné. To je to hlavní a zásadní. Bránit slušné proti neférovému jednání institucí a jednotlivců, proti tomu, když se na nás chce někdo přiživit, zneužít nebo využít.

Funguje to tak, že si platíte roční částku a když je potřeba, máte k dispozici tým právníků po celé republice, až milion korun na právní služby (na zaplacení právníka, na soudní poplatky, na znalecké posudky atp.).

Což je fér a výhodné, protože právní zastoupení se může vyšplhat na vysoké částky, anebo bez právníka nemáte dovolání a můžete přijít o mnohem víc než by byl váš roční poplatek.

 

D.A.S. přemýšlí i o jiném způsobu, jak poskytovat právní ochranu. Tentokrát by princip byl takový, že neplatíte nic, resp. byste platili právní náklady pouze v případě neúspěchu a v případě úspěchu byste se dělili o procentuální provizi z vymožené částky.

 

Vás bychom tentokrát chtěli poprosit o dvě věci:

 

  1. Napište nám, jak, co a proč by vás na takové službě bavilo. Jak by měla fungovat? Co vás trápí; kdy se cítíte ve vztahu s institucemi slabí a bezmocní? Co byste naopak navrhovali jinak; co vám dnes na trhu právní ochrany chybí a co byste přivítali? Jakou novou službu? Jaká oblast dnes pojišťovnami právní ochrany není pokrytá a vy si myslíte, že by rozhodně měla být?
  2. Mrkněte na web www.das.cz a napište nám, co vás na něm baví nebo nebaví. Co je na něm dobře srozumitelné a co méně srozumitelné? Co byste upravili, změnili nebo doplnili? Je nějaký web z oblasti služeb, který vás inspiruje, baví a nakopává? Jaký a proč?

 

Budeme moc rádi, když se zapojíte do dalšího rozvoje značky D.A.S. v ČR. D.A.S. si moc váží vašich vstupů a názorů a i nadále chce na tom o čem do budoucna bude, spolupracovat s vámi. 

Deset nejlepších příspěvků oceníme každý po 5 tis. Kč.

Těšíme se na vaše nápady a držíme palce.

Vaše Future Bakery

Další zajímavé projekty