Lidštější EET Za sebe

Odměna: 20 000,- 5 x 2 000,-

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme název pro chytrý pokladní systém EET.

Asi už jste určitě slyšeli o EET - Elektronické Evidenci Tržeb.

Nechceme řešit jestli je to správně nebo ne. Jestli se díky EET narovná podnikatelské prostředí u nás a pro všechny budou platit stejná férová pravidla. Ani jestli nás čeká hromada naprdlých hostinských a dražší pivo.

 

Fakt je ten, že EET se spustí a restaurace, hotely a spousta dalších provozoven se tím pádem musí vybavit novým pokladním systémem.

Důležité je, aby byl zvolený systém co nejjednodušší a intuitivní; prostě, aby podnikatele zaměstnával pokud možno co nejmíň a odboural pocit, že je kvůli EET čeká spousta nepříjemné práce navíc.

Na trhu se jich postupně objevuje několik a jedním z těch lepších je i SmartPokladna (www.smartpokladna.cz).

Vše je vymyšlené tak, aby ovládání bylo podobně jednoduché jako třeba u telefonu. Vše funguje v reálném čase, takže zapojení do systému nebere žádný extra čas, který je třeba věnovat zákazníkům.

 

A klient teď hledá to správné jméno pro svůj systém, které nahradí stávající SmartPokladnu. Jméno, které vystihuje jednoduchost, intuitivnost a přívětivost jeho pokladního systému. Měl by být jednoduchý a lidský. Nebrání se novotvaru, který by časem třeba zlidověl. Měl by mít volnou cz. doménu a nechceme používat pomlčky.

 

Pro vybraný nápad máme připraveno 20 tisíc korun a pro dalších pět po 2 tisících korun.

 

Těšíme se na nápady a držíme palce.

 

Váš tým Future Bakery

Další zajímavé projekty