Aplikace pro mou káru Za sebe

Odměna: 5 000,- 2 x 2 000,-

Název klienta: Cebia

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledá se název pro novou aplikaci pro motoristy

Cebia je dlouholetým partnerem motoristů v oblasti prověřování vozů, který se neustále snaží zdokonalovat a inovovat svoje služby. To je důvod proč přichází s komplexní aplikací pro motoristy. Půjde o souhrn zábavných a praktických funkcí, dostupných na webovém portálu, a mobilní aplikaci, které mají dohromady zpříjemnit a zjednodušit život motoristy.

 

Aplikace, která bude zdarma ke stažení, bude konkrétně umět:

 

 • Vyhledat nejbližší servisy, porovnat jejich hodnocení, ceny a do servisu se objednat
 • Počítat provozní náklady k Vašemu vozu - opravy, investice, pohonné hmoty, pojistky…
 • Upozornit na důležité události ohledně Vašeho vozu - končící platnost STK, platnost lékárničky, svolávací akce dealerů…
 • Vytvořit si profil svého vozu a sdílet ho s přáteli
 • Komunikovat s ostatními uživateli, komentovat fotografie a dění ohledně jejich vozu (samozřejmě pouze pokud si uživatel přeje zveřejnit profil)
 • Komunikovat v rámci zájmových fór, především konkrétně k vozu uživatele a tématům, které ho zajímají

 

… a pro tuto aplikaci nyní hledáme název. :)

 

Jaká je naše představa:

 

 • Preferujeme anglický název (pro případnou expanzi), mělo by jít ale o jednoduchou angličtinu pochopitelnou pro každého českého motoristu (jednoduše čitelnou).
 • Název by neměl obsahovat “Cebia”, nebo název některého z produktů Cebia
 • Název by měl evokovat automobilovou tématiku - nemusí ale nutně obsahovat ty nejzjevnější slova, typu “Auto, nebo Car”. (instagram také neobsahuje “photo” :))
 • Název nesmí být jednoduše zaměnitelný s některým z produktů konkurence. (např. Produkty pojišťoven se často jmenují CarNěco)
 • Název by měl mít volnou cz a com doménu.

 

Pro koho je aplikace určená:

 

Ideálně pro každého motoristu. Počítejme ale s tím, že cílovou skupinu definuje to, že má smartphone a ideálně mobilní data. Cebia je seriózní institucí, název by tedy neměl být příliš kontroverzní. Může být ale svěží a moderní :) …

Early adopters aplikace budou spíše muži a úplně první budou automobiloví nadšenci. Aplikaci ale neděláme jen pro ně. Budoucí positioning aplikace by měl navozovat pocit jistoty, bezpečí a spolehlivosti, ale ne v bankovním duchu, spíše v přátelském a odlehčeném. Tomu by měl název odpovídat.

 

Odměnou je 5 000 Kč pro nejlepší název a 2x 2 000 Kč pro ty těsně za ním.

 

 

           

 


Aplikace pro mou káru

Děkujeme za spousty skvělých návrhů, které jste poslali. Některé se opakovaly a vycházely ze slov "car", jiné byly nečkané a něcím jedinečné. Klient si nakonec vybral pro svou aplikaci název KAROLINA. Autorce Blance děkujeme a gratulujeme k odměně a hlavně k výběru!:) 

FutureBakery

Další zajímavé projekty