V mládí jsem se učil logistikem Za sebe

Odměna: 10 000,- 3 000,-

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme originální nápady (jak slovní, tak i vizuální – nechceme Vás limitovat), které pomohou informovat o volných pozicích „pracovník logistiky“ pro nově otevřené logistické centrum v Plzni-Borských Polí.

O jaký projekt jde?

Právě otevíráme nové logistické centrum, které bude vyřizovat eshopové objednávky spotřebního zboží pro Českou republiku, Slovensko, část Německa a do budoucna i Polsko.

Jaké nápady konkrétně hledáme?

Hledáme nápady na vtipné slogany nebo vizuály, které pomohou zaujmout potencionální kandidáty na pozici Pracovník logistiky (různorodá náplň práce: kompletář, řidič vysokozdvižného vozíku atp.)

Ke komu přesně mluvíme?

K lidem, kteří pracují především v průmyslových zónách (skladech). Jedná se o muže/ženy ve věku 18+, kteří pracují nebo mají zájem pracovat na podobné pozici.

Co chceme, aby lidé udělali (na základě inovací, které vymyslíme)?

Chceme, aby o možnosti práce u nás lidé věděli, aby se o nás mluvilo a aby vzrostla počet žádostí o práci na tuto pozici. V současné době nabízíme přes 150 volných pracovních míst s možností nástupu ihned.

Co po Vás přesně chceme?

Nápady (vtipné hlášky, nápady na vizuály) pro reklamní plochy, které zaujmou a o kterých se bude mluvit. Kde všude budeme: rádio, městská hromadná doprava v Plzni (polep vozů a autobusové zastávky), placená inzerce, bannery.

Můžete posílat popis nápadu, nebo klidně i skicy.

Koho oceníme?

Nejlepší nápad od nás dostane 10 000 Kč.

+ jako bonbónek dáme 3 000 Kč jako odměnu za nejoriginálnější nápad, jak pozici „masově“ komunikovat mimo tyto kanály a za rozumný peníz:)

NENECHTE SE NIČÍM LIMITOVAT, NIC NENÍ ŠÍLENÉ, NIC NENÍ MIMO MÍSU, CHCEME FAKT JEDNODUCHÉ A VTIPNÉ NÁPADY, KTERÉ UPOUTAJ.

Další zajímavé projekty