Pařba kamarádů Za sebe

Odměna: 3 x 10 000,-

Název klienta: Pivovary Staropramen

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme nápady na párty v pivovaru Staropramen, kde hlavním tématem jsou kamarádské soutěže a měření sil.

V minulém projektu se nám sešla spousta skvělých nápadů na Párty roku, které teď vyhodnocujeme a ty nejzajímavější brzy odměníme.

Kamarádství je skvělé a široké téma. Kamarádství vzniklo v dětství, v hospodě, na sportu, ve škole, na vojně, v práci, na chatě,... A o to větší jsou možnosti, témata a důvody na kamarádskou párty.

Máme pocit, že nejdůležitější momenty v kamarádství jsou o kamarádském měření sil a společném blbnutí. Ať už v partičkách nebo jeden na druhého. Kdo z nás nikdy nevyzval svého kámoše a nebo naopak hláškou typu "tak ukaž, teď ty"?

V tomto projektu bychom Vás rádi poprosili o konkrétní nápady na pařbu, jejíž hlavním tématem by byla soutěživost, soupeření a soutěže kamarádských partiček.

Na super místě; v pivovaru Staropramen.

Na libovolné téma. Kultura, hodba, sport, vědomostní věci, poezie, netradiční schopnosti a výkony, hudební nástroje, herectví, ochotnictví,... Cokoliv, je to na Vás.

Jak byste na to šli? Jak byste připravili takovou párty, aby Vás bavila? Aby bavila Vaše kámoše? 

Koho byste pozvali; kámoše z vojny, spolužáky, lidi z kroužku nebo ze sportu, z města, z ulice, z hospody,...?

Jak by se to jmenovalo?

V čem by se soutěžilo a jak by to celé fungovalo?

Jakou roli by na celé akci mělo hrát pivo (samozřejmě kromě toho, že se tam bude točit:-)? Mělo by to být o jeho větším poznání, o různých možnostech konzumace a vychutnání si ho? Nebo o něčem úplně jiném?

A co Smíchov jako takový? My si myslíme, že je to super místo, o to víc, že tam stojí právě Staropramen. Měl by v tom všem hrát nějakou roli? 

Odměna za nejlepší nápady je tentokrát 3 x 10 tis. korun.

Moc se těšíme na Vaše nápady a držíme palce!

Další zajímavé projekty