Díky kámo Za sebe

Odměna: 10 000,- 30 x lahev Grant's

Název klienta: Grant's

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme nejlepší slogan, který doplní vizuál globální kampaně na whisku Grant’s pro použití v České republice. Slogan musí být nápaditý a vycházet z anglického významu, kterým se značka prezentuje ve světě.

GRANT’S je nejstarší rodinná míchaná skotská whisky, která se vyrábí podle původní receptury v rodinné palírně přes 5 generací. Grant´s je již řadu let díky své jedinečné chuti, vysoké kvalitě a atraktivnímu balení v ikonické trojhranné lahvi nejvíce oceňovanou skotskou míchanou whisky . 

No a v Čechách poběží adaptovaná světová kampaň, jejíž hlavní vizuál vidíte na obrázku a právě ke kterému klient hledá nejlepší slogan.

Už vás něco napadá?

A co má slogan splňovat? Co klient hledá?

1. Slogan musí vycházet z anglického významu STAND TOGETHER

  • z významu stát společně a pevně nohama na zemi
  • z významu stát jeden za druhým, z přátelství

„STAND TOGETHER = stojím sice sám nohama pevně na zemi, ale za to kdo jsem / kam jsem to dotáhl, vděčím spoustě lidem, kteří byli po celou dobu okolo mě. Je to protiklad obvyklému individualismu, který se často s whisky spojuje. „

     

2. Takže slogan musí vyjadřovat přátelství a sdílení mezi chlapama, kamarádama

3. Slogan by měl oslovovat a nadchnout muže  mezi 23-32 lety, ty „čerstvě dospělé“, potýkající se s novými životními výzvami a situacemi, již pracující, s vlastním příjmem, tzn. má už větší možnosti, ale i větší odpovědnost

4. Tón by měl být dostatečně sebevědomý, může si dovolit i vtip a nadsázku vs použití ukázkové spisovnost či formálnosti

5. A hlavně by slogan neměl být ryze o produktu a jeho vlastnostech / kvalitách, ale o sdílení zážitků či společné konzumaci s kamarády

Pro Vaši inspiraci se podívejte na to, co už Grant’s v Čechách dělal a jakým způsobem podporuje přátelství:

A pro vaši inspiraci si dejte klidně sklenku nejstaší skotské whisky a hledejte nápady, věty, zvolání, hlášky, komentáře, výzvy. Cokoli Vás napadne jako slogan na novou kampaň a který se bude hodit k vizuálu.

Možná si dejte sklenky dvě a pozvěte k tomu i kamarády.

Protože většina dobrých věcí má víc rodičů?

Protože ve dvou se to líp táhne? A ve více to dokonce táhne už samo?

Díky kámo. Děkujeme.

Přílohy k projektu


Díky kámo

Děkuji za tuto zprávu, moc mě potěšilo, že se nápad líbil, připiji si pak i na vaše zdraví :) Katka

Moc děkuji za milou zprávu, první odměna za nějaký projekt, snad budou přibývat;-)
Moc děkuji a přeji krásný den. Jakub
Vítěz projektu

Vymýšlení sloganů pro dobrý drink Vás moc bavilo, o čemž svědčí spousty super nápadů!:) Hlavní cenu 10 000,- za nejlepší nápad získala Lucka, které tímto moc gratulujeme!:) 

Zadavatelé ještě odměnili dalších 30 vašich nápadů, které je oslovily ať už svou jedinečnou myšlenkou nebo formou zpracování. Láhev výborné whisky Grant's tedy udělala radost ještě třiceti dalším "pekařům":)

FutureBakery
Díky kámo

Další zajímavé projekty