Chceme nejlepší pražské reportéry Za sebe

Odměna: 10 000,- Spolupráce v rámci psaní článku pro Prahu

Název klienta: Magistrát hl. m. Prahy

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme lidi, kteří umí sugestivně psát.

Umíte psát? Napište reportáž z Prahy. Chceme, aby při jejich čtení lidi zapomínali na všechno: kde jsou, kdo jsou, že je čeká práce, že jim zvoní telefon, že mají žízeň, hlad, že se jim chce na záchod i že měli být už někde jinde.

 

Vyberte si libovolné téma, třeba událost, člověka, místo v Praze - a napište reportáž. Píše se tak, že jdete na nějaké místo a napíšete, co jste tam zažili, plus to (Vy nebo někdo jiný) nafotíte. Fotky musí vzniknout pro tuto reportáž. Text musí být výlučně Vaším původním dílem. Nezáleží na délce textu, ale na chytlavosti textu.

 

Reportáže musí splňovat jediný požadavek. Tématem musí být město Praha, popisujete tedy podle vlastních zážitků.

Pro autora nejlepší reportáže nabízíme 10 000,-.

Všem autorům, jejichž reportáže nás osloví, nabídneme placenou spolupráci v rámci psaní různých článků pro Prahu. V rámci této spolupráce je možnost vydělat si až 27 000,-/měsíc.


Chceme nejlepší pražské reportéry

Děkujeme moc za skvělé reportáže o Praze, které jste nám posílali. Dali jste si s tím spousty práce, posílali jste úžasné texty i krásné fotky pražských zákoutí a za to patří uplně všem velikánský dík. Jsou mezi vámi fakt nadaní spisovatelé, žurnalisté i poetové:) Nejpoutavější text našli zadavatelé v reportáži od Anety Železníkové, které tímto moc gratulujeme k výběru i odměně!:)  Cenu ji předala sama paní primátorka.

S dalšími autory, Martinem, Janou, Kubou, Anetou, Lunou a Luckou by Praha v budoucnu také ráda spolupracovala, takže i těm moc gratulujeme!

FutureBakery

Další zajímavé projekty