Zdraví nas baví Za sebe

Odměna: 30 000,-

Název klienta: CZ Pharma

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme zajímavý a chytlavý název pro novou značku léčiv.

Léky a léčiva se stala přirozenou součástí našeho života; pro většinu z nás jsou symbolem úlevy, pro někoho mohou být naopak symbolem obavy. Každopádně lék jako produkt má unikátní vlastnosti - přináší řešení, změnu stavu, změnu toho, jak se cítíme.

 

My teď hledáme zajímavý název pro novou značku léčiv. Název, který bude chytlavý a zapamatovatelný, který bude mít potenciál vzbudit pozitivní pocity a lehkost. Název, který trochu svým stylem vystoupí z řady již zavedených značek jako jsou např. Sanofi, Krka, Zentiva, Pfizer, AstraZeneca, GlaxoSmithKline, Jansen-Cilag, Novartis, Sandoz nebo Teva.

Velká část značek má základy ve jménech zakladatelů, některé jsou kombinace různých jmen po fúzích, některé nemají v podstatě žádný význam.

 

 

Jak si myslíte, že by se měla jmenovat nová značka a jak by mělo vypadat její logo?

Název by měl být natolik jasný a jednoduchý, že bude fungovat a bude lehce vyslovitelný i na ostatních trzích. Ideálně jednoslovný.

Co by měl název vyjadřovat? Budoucnost, zdraví, profesionalitu, modernost nebo jen lehkost nebo pozitivní pocit nebo …?

Jestli a co by měl vyjadřovat je na Vás a rádi se necháme inspirovat.

Nemusí obsahovat slovo pharna/pharmaceutical/…

Jak by mělo vypadat logo? Stačí črta či popis a nebo reference stylu, který

k názvu nové značky navrhujete.

 

 

Odměna za vybraný nápad je 30 tisíc korun.

 

Díky moc předem za nápady a držíme palce!

 

 


Zdraví nas baví

Děkujeme za všechny zajímavé nápady a směry na název pro novou značku léčiv. Mnoho z nich bohužel už existovalo nebo nebyla volná doména. Na to je potřeba prosím dát příště pozor.

CZ Pharma si nakonec vybrala název od Aleny. Jakmile budeme moct prozradit, hned se samozřejmě pochlubíme:) Alčo, gratulujeme a díky!:)

FutureBakery

Další zajímavé projekty