Chybová stránka 404 Za sebe

Odměna: 5.000,-

Název klienta: Kooperativa

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme grafické a textové ztvárnění chybové stránky 404.

CO JE CHYBOVÁ STRÁNKA 404:

Chybová stránka 404 je hlášení, které informuje, že stránka se z nějakého důvodu nemůže zobrazit. Chybu mohl udělat uživatel a překlepl se. Chybu mohl napáchat i nepozorný tvůrce webu nebo prostě starý odkaz směřuje na stránku, která již odešla do křemíkového nebe. Stránka 404 rovnou nabízí uživateli možnosti řešení.

 

 

POPIS PROJEKTU:

Kooperativa je pojišťovna pro život jaký je.

 

Připravujeme nové webové stránky a protože dobře víme, že život umí přichystat různá překvapení, chceme se připravit i na nezdary, které po spuštění mohou nastat. A když už se stane, že na návštěvníka vyskočí chybová hláška, chceme mu to říct vtipně, originálně a pomoci mu, jak dál.

 

 

CO MÁ BÝT VÝSTUPEM:

  • vtipný text
  • statický obrázek/ikona

 

 

CO JE POTŘEBA DODRŽET:

Nechceme Vás nijak svazovat, bylo by však dobré dodržet následující:

1/ V textu je potřeba dát uživateli radu, co může dělat – tedy zkontrolovat překlepy, zkusit vyhledávání nebo jít na úvodní stránku

2/ střídmý design, vizuálně blízký styl Kooperativě

3/ návrh ve formátu .png nebo .jpg nebo .gif

 

 

Konečné datum pro zasílání nápadů je 2.8. a odměna 5.000,- CZK za vybraný návrh.

Ostatní nápady zveřejníme na našem Facebooku, kde je uvidí tisíce lidí a klient. Pokud se budou líbit, mohou být vybrány přímo z Facebooku a i jejich autor bude odměněn. 

 

Moc děkujem za nápady!:)


Chybová stránka 404

Moc děkujeme za všechny Vaše nápady, které jste poslali do projektu Chybová stránka 404. Spousty z nich jich bylo vážně skvělých nápadem i graficky.

Kooperativa si nakonec vybrala návrh od Karla. Jakmile budeme moct zveřejnit, uděláme tak, abyste se mohli taky mrknout. Karlovi gratulujeme k odměně 5000,-!:)

FutureBakery

Další zajímavé projekty