Jak poznáte pravé české maso? Za sebe

Odměna: 10 000 Kč

Název klienta: The Future Bakery

100%
Projekt byl ukončen

Jednou větou

Hledáme nápad, jak nejzajímavěji a nejvtipněji ukázat, že v salámech je pouze kvalitní české maso, které pochází pouze z českých chovů a od českých farmářů. Nejlepší nápad odměníme 10 000 Kč a termín je 6.7.2015.

Oslovil nás klient, výrobce salámů.

 

A pro jejich výrobu odebírá kvalitní maso jen a výlučně z českých chovů a od českých farmářů, velkých, ale i těch malých. A dokonce i střívka jsou česká, i šňůrky.

 

Hledáme pro něj originální nápad, myšlenku, jak nejzajímavěji ukázat, demonstrovat, říct, že vyrábí uzeniny z kvalitního českého masa, z českých chovů a s českou chutí.

 

A mělo by nás to pálit, protože jsme masový národ, Češi, Moravané i Slezané.

 

Maso milujeme, plná lednice uzenin nás dojme, plný mrazák nás rovnou rozpláče. V naší kultuře je maso všude. V jazyce, v písničkách, ve filmech, v knihách, jezdíme na zabíjačky a těšíme se na to.

 

Klient chce tenhle fakt vyzdvihnout a zároveň se významně odlišit od dalších desítek zpracovatelů, velkovýrobců, malovýrobců, dovozců, uzenářů, kteří vylepují a vyvěšují české vlaječky u potravin, které třeba z ČR ani nepocházejí a jsou tady jen přebaleny.

 

Jak byste někomu vysvětili, že vaše salámy jsou pouze z kvalitního českého masa z českých chovů? Jak byste třeba Japoncům ukázali, že skutečně používáte pouze české maso ve vašich uzeninách? Tím, že například ukážeme české farmáře, od kterých odebíráte? Ukážeme kvalitu českých farem, vody a krmiva? Nebo podle toho, že vepři mluví česky? Nebo že vepři mají svůj pas a občanku? Nebo že skáčou při fotbale? Nebo že česká selátka znají hymnu pozpátku?

 

Cílovou skupinou jsou Češi, Moravané, Slezané, lidé, kteří českým surovinám věří. Alespoň většina. A potrpí si na emoce a vtip. Jen se občas přestávají orientovat v tom, co opravdu české je a co si na české jen hraje.

 

A nechceme shazovat cizí maso, ale pouze vyzdvihnout český původ.

 

Také nám moc pomůže, když odpovíte na následující otázky:

 

  • Skrze jaká média byste vaší myšlenku sdělovali lidem?
  • Podle čeho posuzujete kvalitu uzenin?
  • Když stojíte v obchodě, vyberete si raději uzeninu z českého masa?

 

Nejlepší nápad odměníme 10 000 Kč.

Děkujeme!


Jak poznáte pravé české maso?

Jak nejlépe odkomunikovat kvalitní české maso se nakonec povedlo Monice. Klient si její nápad vybral z téměř 200 Vašich nápadů. Monice gratulujeme a děkujeme všem autorům za účast!

FutureBakery

Další zajímavé projekty