Kdo jsme?

Jsme prostor, který dává možnost probudit kreativitu a nápady v každém z nás.

Místo, kde se potkávají ti, co nápady hledají, s těmi, co je mají. Ti, co je hledají, dostanou na výběr z mnoha skvělých nápadů. Ti, co je mají, dostanou odměnu, když je jejich nápad vybrán.

Jsme nekonečná skupina tvůrčích a vynalézavých lidí.

Myslíme, že je důležité vytvářet prostor pro tvorbu a nápady. Věříme, že je fér dát možnost každému, kdo chce tvořit. Proto je nás tolik a snažíme se růst každým dnem.

Jsme skupina neúnavných nadšenců.

Věříme, že zajímavý nápad může přijít odkudkoliv a kohokoliv.
Z knihy, z hospody, z povídání si s manželkou, ze super stráveného víkendu, z tramvaje, v kuchyni, před spaním, při běhání, od vědce i od studenta, od profíka i od amatéra, od mladších i od starších, od ...

Kdo za námi stojí

Robert Peňažka Robert Peňažka
×

Dvaadvacet let se věnuji reklamě. Po 9 letech jsem skončil jako šéf Leo Burnett Praha, založil agenturu Kaspen, abych po 7 letech zase odešel a založil studio Yinachi. Hledám vášnivé klienty, propojuji světy komerce a umění. Stojím za projektem Kmeny. Vydávám časopis Magnus. Jsem strejdou Kašpárka v rohlíku a festivalu Kefír. Jsem spoluzakladatelem "Rodiče vítáni" a s Petrem Topinkou jsem spustil spolutvorbovou platformu Future Bakery.

Petr Topinka Petr Topinka
×

Dvacetčtyři let se věnuji reklamě a marketingu. Z toho 21 let jsem byl spojen s agenturní sítí BBDO Worldwide; působil jsem v BBDO Toronto a MARK BBDO Praha, která pod mým vedením byla dlouhá léta nejúspěšnější agenturou na trhu. Stál jsem za významnými projekty kreativně a byznysově u nás a v regionu CEE. Našel jsem a pomohl jsem rozvinout stovky talentů. S kamarádem Robertem Peňažkou jsme založili crowdsourcingovou platformu Future Bakery.

Máme za sebou dohromady přes 50 let zkušeností a neztrácíme nadšení. Za tu dobu jsme stihli vybudovat a vést či založit nejkreativnější agentury u nás. Poznali jsme korporátní svět a stejně tak pochopili i svět mimo systém. Milujeme nové způsoby vývoje nápadů a věříme, že zajímavé myšlení je v každém z nás. Proto jsme se rozhodli zapojit co největší počet lidí. Věříme v jejich moudrost, schopnosti a vynalézavost. Je fér dát možnost každému, kdo tvořit chce. Stejně tak je fér si nápady nenechat pro sebe a dát jim šanci.

Chcete se na něco zeptat?

Co děláme?

Vytváříme demokratický prostor pro všechny lidi s talentem a nápady. Spojujeme klienty a tvůrce s cílem nalezení toho nejlepšího nápadu.

Jak to funguje

  1. Společně s klientem připravíme co nejlepší zadání a popis problému.
  2. Administrujeme celý proces až do předání odměny tvůrci, nebo tvůrcům těch nejlepších nápadů.
  3. V případě zájmu klienta pomáháme s analýzou, výběrem a následným zpracováním toho nejlepšího nápadu.
  4. A pokud byste si svoji volbu chtěli ověřit rychlým průzkumem či dokonce nechat vybrat ty, kterým je nápad určen, i s tím vám rádi pomůžeme.
  5. V případě zájmu se postaráme i o skvělou realizaci vaší kampaně.